Mamy przyjemność zaprezentować Państwu listę projektów zrealizowanych przez developera Marcopolo Development. Są wśród nich takie inwestycje budowlane jak Osiedle Słoneczne Wzgórze w Śremie, Osiedle Lawendowe Pola w Błażejewie koło Kórnika czy Corner Park Mieszkaniowy w Śremie. Prowadzimy sprzedaż komfortowych, tanich mieszkań i domów w atrakcyjnych cenach i lokalizacjach, w bliskim sąsiedztwie Poznania.

Developer Marcopolo Development to firma rzetelna i solidna.

Dlaczego warto zakupić tanie mieszkanie lub dom pod Poznaniem?

Wszechobecny zgiełk skłania znaczną ilość osób do ucieczki poza wielkie metropolie. Strefa podmiejska kusi licznymi atrakcjami, a rozbudowana infrastruktura transportowa (drogi publiczne, trasy szybkiego ruchu, komunikacja podmiejska itd.) umożliwia dotarcie do wiodącego ośrodka miejskiego w stosunkowo krótkim czasie, bez problemu codziennego stania w korkach.

Nie inaczej jest z okolicami Poznania i miejscowościami takimi jak Błażejewo koło Kórnika czy Śrem. Obecne tam, tanie mieszkania i domy to atrakcyjne oferty developerskie, skrojone na miarę potrzeb osób poszukujących własnego lokum.

Naturalne walory strefy podmiejskiej – zieleń, cisza, spokój i świeże powietrze – idealnie współgrają z rozbudowaną ofertą handlowo-usługową i kulturalną. Budowane osiedla mieszkaniowe są zaprojektowane z myślą o zapewnieniu wszelkich potrzeb życiowych. Odnajdą się tam osoby w każdym wieku – młodsi, rodziny z dziećmi i emeryci.

Zapoznając się z propozycjami developera Marcopolo Development z pewnością natrafią Państwo na wiele opisanych powyżej ofert. Nieruchomości na reprezentowanych przez nas osiedlach cechują się olbrzymią różnorodnością. Znajdują się tu zarówno domy jednorodzinne (parterowe, bliźniacze i szeregowce), jak i nowe mieszkania. Dysponujemy lokalami w zabudowie nowej i już istniejącej. Co ważne, z naszej oferty mogą skorzystać nie tylko osoby prywatne, ale też firmy szukające lokalizacji na punkt handlowo-usługowy czy biurowy.

Jeśli to Państwa przekonuje, to zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą developerską i kontaktu z naszą firmą.

Zrealizowane inwestycje

Corner Park mieszkaniowy budynek A B C D

CORNER PARK MIESZKANOWY to nowa inwestycja na mapie Śremu, zlokalizowana w atrakcyjnej dzielnicy miasta na skrzyżowaniu ulic Józefa Chełmońskiego i alei Solidarności.

Lawendowe Pole

Osiedla domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Wybudowane ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb Twoich i Twojej Rodziny

Wygodny szybki dojazd do Poznania, wyjątkowa architektura, potrzebna infrastruktura i otaczająca zieleń, którą pokochasz.

Marina Park

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową inwestycją położoną nad Wartą przy ul. Nadbrzeżnej w Śremie.

Jest to kompleks domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej (od 65 do 86 m2 z możliwością łączenia).

Niepowtarzalna lokalizacja urzekająca krajobrazem.

Budynki handlowo-usługowe

Trzy budynki handlowo – usługowe mieszczące się w Śremie. W jednym z nich znajduje się siedziba naszej firmy. Oprócz tego firma Marcopolo Development odrestaurowała zabytkową kamienicę znajdującą się przy śremskim rynku.